“TETHEVA”

Kozmik Enerji Eğitimi

“İçindeki Şifacıyı Uyandır!“

Siz de ; Uluslararası Sertifikalı “TETHEVA” Kozmik Enerji Uygulayıcısı olabilir ,

Kendinizi ve Çevrenizdekileri Şifalandırmaya Hemen Başlayabilirsiniz !

``TETHEVA``
Eğitim İçeriği
SEVIYE I : ``TETHEVA`` PRACTITIONER EĞİTİMİ

10:00 – 11:00 Ön Tanışma/Enerjilerin Uyumlanması

11:00 – 12:00 “ARINMA” Ritüeli/İdealar ve Kuantum Dünyası

12:00-13:30 ARA

13:30 – 16:00 ”TETHEVA” Frekansları ile Tanışma/6 Galaktik Seans Figürü

16:00 – 17:30 3D İlüzyonundan çıkış-“ADANMA” Ritüeli/Öz ile Birleşme/Soru-Cevap

SEVIYE II : ``TETHEVA`` MASTER PRACTITIONER EĞİTİMİ

10:00 – 11:00 Kozmik Enerjilerin Frekans Boyutu/Manyetik Alan Rezonansı

11:00 – 12:00 Enerji-Işık-Bilgi Spektrumuna Giriş

12:00-13:30 ARA

13:30 – 16:00 6 Galaktik Seans Figürü ile 12 Seans Figürünün Tamamlanması

16:00 – 17:30 “İNİSİYE” Ritüeli / Kozmik SES Kodlarının Aktive Edilmesi /Uygulamalı uzaktan TETHEVA Şifa Seansı/Soru-Cevap/Sertifikaların Dağıtılması

Eğitimin Ayrıcalıkları
  • Uluslararası Yeni Bir Kariyere ADIM ATAR ;Tüm Dünyada Hızla Büyüyen Bir Ailenin Üyesi OLURSUNUZ,
  • Eğitimden sonra Harika bir Şifacı Olarak Sonuç Almaya HEMEN BAŞLARSINIZ,
  • Eğitim Esnasında Uygulanan ARINMA-ADANMA- İNİSİYE Ritüelleri ile Titreşimlerinizi Yükselterek ŞİFALANIRSINIZ,
  • Alanında Bilimselliğini Belgelemiş olan ilk ve Tek Kozmik Enerji Eğitimi Olan “TETHEVA” ilmi ; ST.Celements Üniversitesi ; Uluslararası Kişisel Gelişim Federasyonu ; Kişisel Gelişim Dünyası; Psikologlar & Psikiyatristler Derneği Tarafından AKREDİTE EDİLMİŞTİR.
``TETHEVA`` Meleklerimiz

Eğitim esnasında bilincinizin katmanlarında seyahat edip,halden hale giriyor ve kendinize dışarıdan bakıp çokça o ana kadar bilinçsizce yaptıklarınıza şaşırıyorsunuz.Bence kendinize TETHEVA eğitimindeki ARINMA-ADANMA –İNİSİYE ritüellerini deneme şansı vermelisiniz.Sırf bunlar için bile bu eğitimi almaya değdiğini düşünüyorum.Herkesin saygı duyacağı Sertifikalı Kozmik Bir Şifacı olmanız da cabası.

Eğitime katılımcı sayısının 10-15 kişi ile sınırlı tutulması bile bence insana ve yapılan işe verilen değeri ve saygıyı gösteriyor.Sürekliliğin sağlanabilmesi için her şeyin bir bedeli olması gerektiğine saygı ile bakmakla birlikte “TETHEVA “nın misyonunun Şifacılıktan öte ,insanlığın uyanışına ve yeniden ayağa kalkmasına aracı olduğunu düşünüyorum.

“TETHEVA “ nın Kozmik SES Frekansları ışık-bilgi ve enerji ile bütünleyerek Şifacılığı ileri seviyeye taşıdığını düşünüyorum.Daha evvel Reiki Master idim.İçimde hep bir şeylerin eksik olduğunu hissediyordum.TETHEVA Kozmik Şifa ilmi bu eksiği tamamladı.Seans yaparken kendimi daha bütün ve içsel olarak tamamlanmış hissediyorum.

“TETHEVA” , İNİSİYE Aşamasında ,tıpkı bir uzay gemisine binmişsiniz gibi sizi Zihninizin sonu gelmeyen labirentinden alıp varoluşun sonsuz katmanlarına seyahate çıkarıyor. İyi ki Eğitime katılıp Şifacı olmuşum.İç huzura kavuştum ve yaşamım anlam kazandı.

Panik atak krizlerim “TETHEVA” Seansı aldıktan sonra aniden kesildi .Bu mucizeyi görünce ben de eğitim alıp Terapist oldum.Şifalandım ve artık insanları şifalandırıyorum.Ayrıca seans yönlendirmeleri sayesinde ek gelir elde ediyorum.Teşekkürler..

Bazı şeyleri yaşamadan anlamanız mümkün değildir.Bu Eğitime katılmadan önce maddi ve manevi dibe vurmuş haldeydim.Beni hayata bağlayan bir sebebim yoktu.Son çırpınış borç para bulup eğitimi aldım.Ve sonrasında olanlar oldu.Yeni bir işe girdim.Ruh eşimi buldum ve yaşam benim için yaşanası hal aldı.”TETHEVA” Eğitimi hem öğreten,aydınlatan ,gerçeğe uyandıran bir Eğitim hem de eşsiz Kişisel Terapi.

Başlangıçta yapabileceğimle ilgili endişelerim vardı.Eğitimde daha önceki terapistlerle tanıştım ve ne kadar mutlu olduklarını gördüm.Hepsi eğitimden sonra yaptıkları seanslarda harika sonuçlar aldıklarını söylüyorlardı.Gözlerinin içi gülüyordu.Bu bana eğitimi tamamlama konusunda cesaret verdi.Şimdi iyi ki bu Eğitime katılmışım diyorum..

Şifacılık bize verilen en büyük hediye.Bu gerçeğe Eğitim esnasındaki ADANMA Aşamasında kalben idrak ettim.Farkındalığım gelişti, İlişkilerim düzeldi.Çabasızca evren tüm sorunlarımın çözümü benden devraldı.Herkesin “TETHEVA” Kozmik Enerji Şifa Frekansları ile tanışması gerektiğini düşünüyorum.

“TETHEVA” Eğitimi almak yaşamımda benim için her anlamda dönüm noktası olmuştur.Uzun dönemdir sıkıntısı çektiğim bir çok engelden kurtuldum ve insanlığa hizmet etmek için muhteşem bir beceri kazandım.

“TETHEVA“ Kozmik Enerji Frekansları ,eğer bir Şifacıysanız Sizi daha üst boyutlara taşıyacak,Şifacı olmak istiyorsanız içinizdeki Şifacıyı keşfetmenize ,bu sayede “Yaşam Amacınızı ” aktive ederek, insanlığa hizmet etmenize rehberlik edecektir.
“Şifacılık her insanda Yaratıcı tarafından ekilmiş, yeşermeyi arzulayan ilahi bir tohumdur.”

Kendin için DEĞİŞİMİ Başlat ve Mükemmel Bir Şifacı Ol.

Katılmak istediğiniz Eğitim Tarihini & Yerini Seçerek “Ön Kayıt Formu” nu Doldurun!

Sizi Arayalım!

``TETHEVA``
Sertifika
Videolar
Kitap

TETHEVA, Gezegendeki Şifa ilmini eksik parça “Kozmik SES” frekansları ile tamamlıyor.

TETHEVA, Manyetik Alanda Kozmik Frekansların iyileştirici gücünü açığa çıkartarak Fiziksel-Zihinsel-Duygusal ve Ruhsal bedenlerinizin tamamında “DENGE” ye gelmenizi mümkün kılar.

TETHEVA, Kozmik Şifa Frekansları ,eğer bir Şifacıysanız Sizi daha üst boyutlara taşıyacak, Şifacı olmak istiyorsanız içinizdeki Şifacıyı keşfetmenize ,bu sayede “Yaşam Amacınızı ” aktive ederek, insanlığa hizmet etmenize rehberlik edecektir.

TETHEVA, hem Seans alarak deneyimleyebileceğiniz hem de Yaşınız, Eğitiminiz hatta beden durumunuz ne olursa olsun Eğitimini alıp kendinize ve çevrenizdekilere uygulayabiliceğiniz Kozmik Frekans Şifasıdır.

Kitabı ; Türkçe ve İngilizce olarak tüm dünyada , başta amazon.com olmak üzere tüm online kitap satış siteleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Nihat HACIFAZLIOĞLU KİMDİR?

Ekonomi Eğitimi alan Nihat HACIFAZLIOĞLU (NH) , Dünyaca ünlü Global Markalarda Üst Düzey Yöneticilik ve Liderlik yaptı.Kişisel uyanış yolculuğunda karşılaştığı durumlar ve olaylar kendisini çocukluğunda annesine verdiği sözle üstüne örtmek zorunda kaldığı yetileri ile tekrar yüzleşme dönemecine getirdi.

Titreşimsel Tedavi ve Frekans Tedavisi alanında uzmanlaşarak ,Enerji Tedavi yöntemlerine kozmik SES frekanslarının dönüştürücü gücünü ekledi.Uygulamaları sonucunda Ruhsal ve Fiziksel bir çok hastalıkta aldığı mucizevi iyileşme sonuçları onu derinlemesine bilimsel araştırma yapmaya itti.Işık dilinde konuşmaya başlamasının ardından Pleiades TAYGETA Yıldızından Erra TETHEVA isimli ışınsal varlığın kanallığında tamamlanan Kozmik Frekans Şifa ilmine “TETHEVA “ adını verdi.Bu ilmi insanların öğrenip uygulayabileceği Eğitim Formuna sokarak Türkiye ve Dünyada binlerce TETHEVA Kozmik Enerji Uygulayıcısı Yetiştirdi ,Yetiştirmeye Devam Ediyor…

NH ,gerçek anlamda ,insanlara kendilerinin farkına varma ve içlerindeki İlahi Tohumu yeşerterek , harika birer Kozmik Enerji Uygulayıcısı olma fırsatı vererek canlılara ve doğaya hizmet etme fırsatı sunuyor.Binlerce kişi TETHEVA Kozmik Enerji ilmi sayesinde yaşamlarına yeni bir pencere açarak insanlığa sunabilecekleri bu harika potansiyellerini fark ettiler.

Bir sonraki Neden SİZ OLMAYASINIZ ?

Sıkça Sorulan Sorular

TETHEVA Nedir?

TETHEVA ışık ,bilgi ve kozmik enerji formlarını evrendeki SES Frekansları ile bütünleyen yardımcı ve tamamlayıcı enerji tedavisidir. İnsan bedeninin kozmik SES Frekansları ile tedavi edilebildiği gerçeğinden yola çıkar. TETHEVA diğer bir tanımla “Titreşimsel Tedavidir”

TETHEVA Teta Healing midir?

Değildir. Teta Healing sadece Teta Frekansları ile çalışan bilinçaltı tekniğidir. TETHEVA ise Işık ,Bilgi ve Kozmik Enerjileri SES Frekansları ile bütünleyen Şifa ilmidir. Aynı anda Ruhsal,Duygusal,Zihinsel ve Fiziksel katmanların tamamında şifalanmanızı sağlar.

TETHEVA Bio Enerji midir?

Değildir. TETHEVA Kozmik Enerji ve SES frekansları ile bütünlendiği için Bio enerji gibi sadece tek bir kaynaktan beslenmemektedir. Bu özelliği ile Bio Enerji TETHEVA ‘nın kapsamı alanına giren enerjilerden sadece biridir diyebiliriz.

TETHEVA ‘nın Reiki ‘den farkı nedir?

Reiki ve benzerleri tekniklerden ibaretken TETHEVA 12 Galaktik Ritüel uygulamasını esas alan ve uygulama esnasında Terapistin de aynı anda şifalandığı harmonik bir Şifa Verme sürecidir. Diğerleri Şifa Okyanusunda birer sandal iken TETHEVA Okyanusun kendisidir. Sadece renk skalasına bağlı kalmadan evrende şifa veren tüm kozmik elementlerden faydalanır.

Eğitim kaç seviyeden oluşmaktadır?

Eğitim 3.Seviyeden oluşmaktadır. Sertifikalı TETHEVA Kozmik Enerji uygulayıcısı olabilmeniz için Seviye I ve Seviye II Eğitimlerini tamamlamanız gerekir. Seviye III Eğitimi Manyetik Alanda Bilgi okuma ve Çakra Temizliği üzerinde uzmanlık kazanmak isteyenler için ileri Seviye TETHEVA Eğitimidir. Seviye III Eğitimini alanlar kendi bölgelerinde TETHEVA Eğitim Organizasyonları yapabilirler ve yönlendirdikleri Eğitimlerden %25 ‘ini kazanma hakkı elde ederler.

Eğitim kaç gün sürmektedir?

Her seviye 1 gün olmak koşuluyla toplamda 2 gün sürmektedir.

Eğitimin sonunda Sertifika veriyor musunuz?

Eğitimi tamamladığınızda Türkçe ve İngilizce olmak üzere “TETHEVA Kozmik Enerji Uygulayıcılığı Sertifikası “ elde ederek Sertifikalı “TETHEVA” Kozmik Enerji Uygulayıcı olmaya hak kazanıyorsunuz.

İki günlük Eğitim Uygulayıcı olmamız için yeterli midir?

TETHEVA seansı esnasında hastaya el değmediği ,öncesinde ve sonrasında kullanması için bir ilaç önerilip verilmediği ,herhangi bir cerrahi müdahale yapılmadığı için Tıp Tahsilinde olduğu gibi uzun bir eğitim sürecine ve tıbbı bilgiye ihtiyaç yoktur. TETHEVA Eğitiminde 2 gün boyunca detayları Eğitim İçerikleri kısmında belirtilen konularda teorik ve uygulamalı olarak uzmanlık kazanır, Kozmik Enerji Frekanslarına erişme,onları hastanın Manyetik Alanına yönlendirme ,uzaktan ve yakından seans yapma yetkinliğine ulaşırsınız. Bu sebeple eğitim süresi olarak 2 gün yeterli gelmektedir.

Eğitim bitince biz de "TETHEVA" Kozmik Enerji Uygulayıcısı olabilecek miyiz?

Size “TETHEVA” Eğitimi ile ilgili 3 şeyi Garanti Ediyoruz ! Eğitimi tamamladıktan sonra ;
a. Enerji Tedavi alanında daha önceden deneyiminiz olsun veya olmasın dünyada bu alanda uzman olan herhangi biri kadar bilgi ve yetkinliğe ulaşacaksınız.
b. Nihat HFO olarak benim ve dünya üzerindeki herhangi bir şifacının şifa verme anlamında yapabileceği her şeyi yapabiliyor olacaksınız.
c. İçsel bütünlüğe ulaşıp insanlığa hizmet etmek için harika bir yola çıkmış olacaksınız.

Eğitime katılabilmek için ön koşul var mıdır?

Eğitime katılmak için +16 şartının dışında herhangi bir ön koşul veya sınav yoktur.Bununla birlikte bazı durumlarda Eğitim esnasında katılımcıların Frekanslarının uyumlu olmasının sağlanması nedeni ile eğitim öncesi katılımcı adaylarıyla telefonda mülakat yapılabilmektedir.

Herkes "TETHEVA" Kozmik Enerji Uygulayıcısı olabilir mi?

Evet. Şifacılık Tanrı hediyesidir. Herkesin içinde yeşermeyi bekleyen ilahi bir tohumdur. Eğitimi tamamladığınızda kendi gözlerinizle harika birer “TETHEVA” Kozmik Enerji Uygulayıcısı olduğunuzu göreceksiniz. Türkiye’de ve Dünyada verdiğimiz Eğitimlerde bir çok kişi bu harika deneyimi yaşamıştır. Bir sonraki neden SİZ Olmayasınız?

TETHEVA ile ilgili Eğitim ve Seans tanıtım videosu var mıdır?

Evet. Youtube ‘a TETHEVA veya Nihat Hacıfazlıoğlu yazdığınızda veya web sitemizdeki (www.tetheva.com) media linki üzerinden ilgili Seans,Katılımcı Yorumları ve TV Programlarının videolarına ulaşabilirsiniz.

Eğitimi bulunduğumuz İl’de almamız mümkün müdür?

Türkiye’de İSTANBUL/İZMİR/ANKARA/BURSA Eğitimleri açıyoruz. Bunun dışındaki İllerde Eğitim almak isteyenler olduğunda ,Minimum 4 katılımcı sağlanan yerlerde uygunluğumuza göre “TETHEVA” Eğitim organizasyonu yapabiliyoruz.

Seviye 1 ve seviye 2 yi değişik zamanlarda alabilir miyiz?

Alabilirsiniz. Bazıları zaman ve maddiyattan ötürü ayrı zamanlarda Eğitim alabiliyorlar. Buradaki şartımız Seviye I ve Seviye II Eğitimi arasının 6 ayı geçmemesidir. Aksi halde Seviye I ‘i tekrar almanız gerekecektir. Sertifika alabilmeniz için Seviye I ve Seviye II Eğitimlerini tamamlama şartı vardır.

Ödeme yapıp katılamazsam sonraki eğitime katılabiliyor muyum?

Elbette. Devam eden Eğitimlerden birine katılabiliyorsunuz.

TETHEVA Eğitimini diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir?

• IŞIK,BİLGİ VE KOZMİK ŞİFA FREKANSLARINI “SES” İLE BÜTÜNLEYEN ALANINDA DÜNYADAKİ TEK KOZMİK ENERJİ ŞİFA EĞİTİMİDİR.
• EĞİTİM ,12 GALAKTİK SEANS FİGÜRÜNÜ HEMEN ÖĞRENİP KOLAYCA UYGULAYABİLECEĞİNİZ TEORİK VE PRATİK BİLGİLERDEN OLUŞMUŞTUR.
• HASTA YÖNLENDİRME HİZMETİ SAYESİNDE BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN ULAŞAN SEANS ALMA TALEPLERİNİ SİZE YÖNLENDİREREK MADDİ AÇIDAN DA EĞİTİM BEDELİNİ KISA SÜREDE AMORTİ ETMENİZ SAĞLANIR.
• 2 SENE BOYUNCA ÜCRETSİZ EĞİTİM TEKRARINA KATILMA HAKKINIZ OLUR.
• “TETHEVA” ULUSLAR ARASI NETWORK AVANTAJI SAYESİNDE TÜM DÜNYADA HARİKA SOSYAL İLİŞKİLER VE DOSTLUKLAR EDİNME FIRSATI YAKALARSINIZ.
• ENERJİ TEDAVİ YÖNTEMLERİNİ KOZMİK SES FREKANSLARI İLE BÜTÜNLEYEREK BÜTÜNSEL ŞİFALANMANIN ÖNÜNÜ AÇAR.
• EĞİTİME İLAVE EDİLEN HEDİYE ARINMA-ADANMA-İNİSİYE RİTÜELLERİ SAYESİNDE HEM ŞİFA EĞİTİMİ HEM DE KİŞİSEL TERAPİ ÖZELLİĞİ VARDIR.
• TÜRKÇE VE İNGİLİZCE OLMAK ÜZERE İKİ DİLDE UYGULAYICI SERTİFİKASI VEREREK,TERAPİSTLERİN TÜM DÜNYADA SEANS YAPABİLMELERİNİ MÜMKÜN KILAR.
• 3.SEVIYE ASISTANLIK EĞİTİMİNİ TAMAMLAYAN TERAPİSTLER AYRICA TÜRKİYE VE DÜNYADAKİ TETHEVA EĞİTİMLERİNDE ÜCRETLİ ASİSTANLIK YAPMA ŞANSINA ULAŞIRLAR.TÜM DÜNYADAKİ TETHEVA NETWORK ‘Ü SAYESİNDE KENDİLERİNİ KÜLTÜREL ,SOSYAL VE EKONOMİK OLARAK GELİŞTİRME FIRSATI YAKALARLAR.

TETHEVA ‘nın kitabı var mıdır? Nasıl tedarik edebilirim?

TETHEVA Kozmik Enerji Frekansları , adı ile Cinius yayınlarından çıkan kitabımız vardır. kitabı D&R , İdefix,Kitapyurdu,Babil ve diğer online kitap satış sitelerinden tedarik edebilirsiniz.

Eğitime katılım sayı sınırı var mıdır?

TETHEVA Eğitimi hem Kozmik Şifa Eğitimi hem de Kişisel Terapi özelliği taşıdığı için katılım sayısı 10-15 kişi ile sınırlı tutulmaktadır.

Tek kişilik Eğitim almamız mümkün müdür?

Müsaitlik durumuna göre bu mümkün olabilir. Tek kişilik Eğitimde % 30 Fiyat farkı yansıtılır.

Eğitime nasıl başvuru yapabilirim?

“Ön Kayıt” butonunu tıklayarak açılan Kayıt Formundaki bilgileri doldurup bize ulaşmasını sağladığınızda ilgili arkadaşımız telefon veya e-mail ile size ulaşarak gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Eğitimin ücreti ne kadardır ,Nasıl ödeme yapabilirim?

“TETHEVA” Seviye I +Seviye 2 Eğitim Bedeli 2750 tl ‘dir. Eğitim tutarını Banka Havalesi veya Kredi Kartınızla Tek /Taksitli Çekim Şeklinde Yapabilirsiniz. Lütfen ödeme yaptıktan sonra ilgili dekontu ve Sertifikada yazmasını istediğiniz şekilde isim/soyisim bilgilerinizi info@tetheva.com adresine e-mail ile iletiniz.


BANKA HAVALESİ İLE :
OTTO AKADEMİ EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
IBAN NO : TR42 0006 2001 0290 0006 2994 32

KREDİ KARTI İLE :
Ödeme İçin Tıklayınız!

EĞİTİM ÖN KAYIT FORMU