“TETHEVA”

Kozmik Enerji Eğitimi

“İçindeki Şifacıyı Uyandır!“

Siz de ; Uluslararası Sertifikalı “TETHEVA” Kozmik Enerji Uygulayıcısı olabilir ,

Kendinizi ve Çevrenizdekileri Şifalandırmaya Hemen Başlayabilirsiniz !

Eğitimin Ayrıcalıkları
  • Uluslararası Yeni Bir Kariyere ADIM ATAR ;Tüm Dünyada Hızla Büyüyen Bir Ailenin Üyesi OLURSUNUZ,
  • Eğitimden sonra Harika bir Şifacı Olarak Sonuç Almaya HEMEN BAŞLARSINIZ,
  • Eğitim Esnasında Uygulanan ARINMA-ADANMA- İNİSİYE Ritüelleri ile Titreşimlerinizi Yükselterek ŞİFALANIRSINIZ,
  • Alanında Bilimselliğini Belgelemiş olan ilk ve Tek Kozmik Enerji Eğitimi Olan “TETHEVA” ilmi ; ST.Celements Üniversitesi ; Uluslararası Kişisel Gelişim Federasyonu ; Kişisel Gelişim Dünyası; Psikologlar & Psikiyatristler Derneği Tarafından AKREDİTE EDİLMİŞTİR.
Katılımcı Yorumları

Eğitim esnasında bilincinizin katmanlarında seyahat edip,halden hale giriyor ve kendinize dışarıdan bakıp çokça o ana kadar bilinçsizce yaptıklarınıza şaşırıyorsunuz.Bence kendinize TETHEVA eğitimindeki ARINMA-ADANMA –İNİSİYE ritüellerini deneme şansı vermelisiniz.Sırf bunlar için bile bu eğitimi almaya değdiğini düşünüyorum.Herkesin saygı duyacağı Sertifikalı Kozmik Bir Şifacı olmanız da cabası.

Eğitime katılımcı sayısının 10-15 kişi ile sınırlı tutulması bile bence insana ve yapılan işe verilen değeri ve saygıyı gösteriyor.Sürekliliğin sağlanabilmesi için her şeyin bir bedeli olması gerektiğine saygı ile bakmakla birlikte “TETHEVA “nın misyonunun Şifacılıktan öte ,insanlığın uyanışına ve yeniden ayağa kalkmasına aracı olduğunu düşünüyorum.

“TETHEVA “ nın Kozmik SES Frekansları ışık-bilgi ve enerji ile bütünleyerek Şifacılığı ileri seviyeye taşıdığını düşünüyorum.Daha evvel Reiki Master idim.İçimde hep bir şeylerin eksik olduğunu hissediyordum.TETHEVA Kozmik Şifa ilmi bu eksiği tamamladı.Seans yaparken kendimi daha bütün ve içsel olarak tamamlanmış hissediyorum.

“TETHEVA” , İNİSİYE Aşamasında ,tıpkı bir uzay gemisine binmişsiniz gibi sizi Zihninizin sonu gelmeyen labirentinden alıp varoluşun sonsuz katmanlarına seyahate çıkarıyor. İyi ki Eğitime katılıp Şifacı olmuşum.İç huzura kavuştum ve yaşamım anlam kazandı.

Panik atak krizlerim “TETHEVA” Seansı aldıktan sonra aniden kesildi .Bu mucizeyi görünce ben de eğitim alıp Terapist oldum.Şifalandım ve artık insanları şifalandırıyorum.Ayrıca seans yönlendirmeleri sayesinde ek gelir elde ediyorum.Teşekkürler..

Bazı şeyleri yaşamadan anlamanız mümkün değildir.Bu Eğitime katılmadan önce maddi ve manevi dibe vurmuş haldeydim.Beni hayata bağlayan bir sebebim yoktu.Son çırpınış borç para bulup eğitimi aldım.Ve sonrasında olanlar oldu.Yeni bir işe girdim.Ruh eşimi buldum ve yaşam benim için yaşanası hal aldı.”TETHEVA” Eğitimi hem öğreten,aydınlatan ,gerçeğe uyandıran bir Eğitim hem de eşsiz Kişisel Terapi.

Başlangıçta yapabileceğimle ilgili endişelerim vardı.Eğitimde daha önceki terapistlerle tanıştım ve ne kadar mutlu olduklarını gördüm.Hepsi eğitimden sonra yaptıkları seanslarda harika sonuçlar aldıklarını söylüyorlardı.Gözlerinin içi gülüyordu.Bu bana eğitimi tamamlama konusunda cesaret verdi.Şimdi iyi ki bu Eğitime katılmışım diyorum..

Şifacılık bize verilen en büyük hediye.Bu gerçeğe Eğitim esnasındaki ADANMA Aşamasında kalben idrak ettim.Farkındalığım gelişti, İlişkilerim düzeldi.Çabasızca evren tüm sorunlarımın çözümü benden devraldı.Herkesin “TETHEVA” Kozmik Enerji Şifa Frekansları ile tanışması gerektiğini düşünüyorum.

“TETHEVA” Eğitimi almak yaşamımda benim için her anlamda dönüm noktası olmuştur.Uzun dönemdir sıkıntısı çektiğim bir çok engelden kurtuldum ve insanlığa hizmet etmek için muhteşem bir beceri kazandım.

Kendin için DEĞİŞİMİ Başlat ve Mükemmel Bir Şifacı Ol.

Nihat HACIFAZLIOĞLU KİMDİR?

Ekonomi Eğitimi alan Nihat HACIFAZLIOĞLU (NH) , Dünyaca ünlü Global Markalarda Üst Düzey Yöneticilik ve Liderlik yaptı.Kişisel uyanış yolculuğunda karşılaştığı durumlar ve olaylar kendisini çocukluğunda annesine verdiği sözle üstüne örtmek zorunda kaldığı yetileri ile tekrar yüzleşme dönemecine getirdi.

Titreşimsel Tedavi ve Frekans Tedavisi alanında uzmanlaşarak ,Enerji Tedavi yöntemlerine kozmik SES frekanslarının dönüştürücü gücünü ekledi.Uygulamaları sonucunda Ruhsal ve Fiziksel bir çok hastalıkta aldığı mucizevi iyileşme sonuçları onu derinlemesine bilimsel araştırma yapmaya itti.Işık dilinde konuşmaya başlamasının ardından Pleiades TAYGETA Yıldızından Erra TETHEVA isimli ışınsal varlığın kanallığında tamamlanan Kozmik Frekans Şifa ilmine “TETHEVA “ adını verdi.Bu ilmi insanların öğrenip uygulayabileceği Eğitim Formuna sokarak Türkiye ve Dünyada binlerce TETHEVA Kozmik Enerji Uygulayıcısı Yetiştirdi ,Yetiştirmeye Devam Ediyor…

NH ,gerçek anlamda ,insanlara kendilerinin farkına varma ve içlerindeki İlahi Tohumu yeşerterek , harika birer Kozmik Enerji Uygulayıcısı olma fırsatı vererek canlılara ve doğaya hizmet etme fırsatı sunuyor.Binlerce kişi TETHEVA Kozmik Enerji ilmi sayesinde yaşamlarına yeni bir pencere açarak insanlığa sunabilecekleri bu harika potansiyellerini fark ettiler.

Bir sonraki Neden SİZ OLMAYASINIZ ?

Sıkça Sorulan Sorular

TETHEVA Nedir?

Teknik Bir Şifacılık Eğitimidir.

Eğitim kaç programdan oluşmaktadır?

4 Programdan Oluşmaktadır.

Eğitim kaç gün sürmektedir?

Her Program 2 Gün Sürmektedir.

Eğitimin sonunda Sertifika veriyor musunuz?

Eğitim Sonunda Tamamlanan Programa Uygun Sertifika Verilmektedir.

Ödeme yapıp katılamazsam sonraki eğitime katılabiliyor muyum?

Devam Eden Eğitimlere 1 Yıl Süre İçinde Katılabilirsiniz.

TETHEVA ‘nın kitabı var mıdır? Nasıl tedarik edebilirim?

TETHEVA Kozmik Enerji Frekansları, adı ile çıkan kitabımız vardır. Kitabı D&R ve diğer online kitap satış sitelerinden tedarik edebilirsiniz.

Tek kişilik Eğitim almamız mümkün müdür?

Müsaitlik durumuna göre bu mümkün olabilir. Tek kişilik Eğitimde % 30 Fiyat farkı yansıtılır.

Eğitime nasıl başvuru yapabilirim?

Eğitim Ön Kayıt Formunu Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

EĞİTİM ÖN KAYIT FORMU