ONLINE Eğitimin Ayrıcalıkları

check ONLINE “TETHEVA” Kozmik Enerji Eğitimi alarak kendinizi ve Sevdiklerinizi Fiziksel-Zihinsel-Duygusal ve Ruhsal hastalıklara karşı koruma altına alarak ŞİFALANDIRIN.

check “TETHEVA” Kozmik Enerji Frekansları mekandan ve zamandan münezzeh olduğu için ONLİNE Eğitim alarak da “TETHEVA” Kozmik Şifa Frekanslarına UYUMLANIR ve İNİSİYE OLURSUNUZ.

check ONLINE Eğitim aldığınızda Türkiye genelinde açılacak olan yakından “TETHEVA” Eğitimlerinden birisine ÜCRETSİZ KATILMA HAKKI KAZANIRSINIZ.

check “TETHEVA” Kozmik Enerji Uygulayıcılığı Eğitimi St.Celements Üniversitesi, Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği,Kişisel Gelişim Dünyası ve Türkiye Kişisel Gelişim Federasyonu tarafından AKREDİTE EDİLMİŞ BİLİMSEL BİR EĞİTİMDİR.

check Muhteşem bir Şifacı olmanın yanı sıra Uluslararası Sertifikalı “TETHEVA” Kozmik Enerji Uygulayıcısı olarak yepyeni bir KARİYERE ADIM ATARSINIZ.
check Youtube “TETHEVA” Kanalına Abone olarak bu zamana kadar eğitimlerimize katılan Akademisyen, Hekim, Sağlık Çalışanları, Psikolog, Psikiyatrist, Fizyoterapist, Mühendis, Öğretmen ve toplumun her kesiminden bilinçli insanların eğitim sonrası yorumlarına ULAŞABİLİRSİNİZ.
*Lütfen ONLINE Eğitim Başvurusu için aşağıdaki Formu Doldurunuz.

ONLINE EĞİTİM ÖN KAYIT FORMU