Eğitim esnasında bilincinizin katmanlarında seyahat edip,halden hale giriyor ve kendinize dışarıdan bakıp çokça o ana kadar bilinçsizce yaptıklarınıza şaşırıyorsunuz.Bence kendinize TETHEVA eğitimindeki ARINMA-ADANMA –İNİSİYE ritüellerini deneme şansı vermelisiniz.Sırf bunlar için bile bu eğitimi almaya değdiğini düşünüyorum.Herkesin saygı duyacağı Sertifikalı Kozmik Bir Şifacı olmanız da cabası.

Yorum9

Eğitime katılımcı sayısının 10-15 kişi ile sınırlı tutulması bile bence insana ve yapılan işe verilen değeri ve saygıyı gösteriyor.Sürekliliğin sağlanabilmesi için her şeyin bir bedeli olması gerektiğine saygı ile bakmakla birlikte “TETHEVA “nın misyonunun Şifacılıktan öte ,insanlığın uyanışına ve yeniden ayağa kalkmasına aracı olduğunu düşünüyorum.

Yorum8

“TETHEVA “ nın Kozmik SES Frekansları ışık-bilgi ve enerji ile bütünleyerek Şifacılığı ileri seviyeye taşıdığını düşünüyorum.Daha evvel Reiki Master idim.İçimde hep bir şeylerin eksik olduğunu hissediyordum.TETHEVA Kozmik Şifa ilmi bu eksiği tamamladı.Seans yaparken kendimi daha bütün ve içsel olarak tamamlanmış hissediyorum.

Yorum7

“TETHEVA” , İNİSİYE Aşamasında ,tıpkı bir uzay gemisine binmişsiniz gibi sizi Zihninizin sonu gelmeyen labirentinden alıp varoluşun sonsuz katmanlarına seyahate çıkarıyor. İyi ki Eğitime katılıp Şifacı olmuşum.İç huzura kavuştum ve yaşamım anlam kazandı.

Yorum6

Panik atak krizlerim “TETHEVA” Seansı aldıktan sonra aniden kesildi .Bu mucizeyi görünce ben de eğitim alıp Terapist oldum.Şifalandım ve artık insanları şifalandırıyorum.Ayrıca seans yönlendirmeleri sayesinde ek gelir elde ediyorum.Teşekkürler..

Yorum5

Bazı şeyleri yaşamadan anlamanız mümkün değildir.Bu Eğitime katılmadan önce maddi ve manevi dibe vurmuş haldeydim.Beni hayata bağlayan bir sebebim yoktu.Son çırpınış borç para bulup eğitimi aldım.Ve sonrasında olanlar oldu.Yeni bir işe girdim.Ruh eşimi buldum ve yaşam benim için yaşanası hal aldı.”TETHEVA” Eğitimi hem öğreten,aydınlatan ,gerçeğe uyandıran bir Eğitim hem de eşsiz Kişisel Terapi.

Yorum4

Başlangıçta yapabileceğimle ilgili endişelerim vardı.Eğitimde daha önceki terapistlerle tanıştım ve ne kadar mutlu olduklarını gördüm.Hepsi eğitimden sonra yaptıkları seanslarda harika sonuçlar aldıklarını söylüyorlardı.Gözlerinin içi gülüyordu.Bu bana eğitimi tamamlama konusunda cesaret verdi.Şimdi iyi ki bu Eğitime katılmışım diyorum..

Yorum3

Şifacılık bize verilen en büyük hediye.Bu gerçeğe Eğitim esnasındaki ADANMA Aşamasında kalben idrak ettim.Farkındalığım gelişti, İlişkilerim düzeldi.Çabasızca evren tüm sorunlarımın çözümü benden devraldı.Herkesin “TETHEVA” Kozmik Enerji Şifa Frekansları ile tanışması gerektiğini düşünüyorum.

Yorum2

“TETHEVA” Eğitimi almak yaşamımda benim için her anlamda dönüm noktası olmuştur.Uzun dönemdir sıkıntısı çektiğim bir çok engelden kurtuldum ve insanlığa hizmet etmek için muhteşem bir beceri kazandım.

Yorum1