“TETHEVA” ONLİNE SEMİNER
null

24 Aralık, 2020 Perşembe

null

21:00-23:00

null

Kişibaşı : 275 tl

“TETHEVA”

KOZMİK ŞİFA FREKANSLARI İLE TANIŞMAYA HAZIRLANIN!

Bilimsel buluşların her geçen gün insanlığı dumura uğrattığı uzay çağında insanoğlu enerji tedavilerinin gücünü keşfediyor!

“TETHEVA“ Kozmik Şifa Frekanslarının mucidi Sayın Nihat HACIFAZLIOĞLU’nun 12 yılı aşkın bir süredir içe dönüş yolculuğunda Şifacılıkta ; insan bilincinin o zamana kadar farkında olmadığı yepyeni bir alan gün ışığına çıktı.

“Kozmik SES”

“TETHEVA” Metafizik ile Modern Bilimi aynı noktada buluşturarak Materyalist Diyalektiği gün ışığına çıkarıyor ve her dilden,her inanıştan, her milletten insanın özündeki “KOŞULSUZ SEVGİ” yi idrak etmesine aracılık ediyor. Sonrasında SİZLER artık eskiye göre farklı gözlerle bakıyor, farklı kulaklarla duyuyor ve farklı düşünmeye başlıyorsunuz.

SİZLER DE UZUN ZAMANDIR BENZER SORULARIN CEVABINI ARIYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ!

 • Sürekli değişen ve hızına ayak uyduramadığımız yaygınlaşmış titreşim seviyesi içindeki dünyamızın yeni kurallarını nasıl öğrenebilir; böyle bir dünyada işlevimizi sürdürmemize yarayacak enerji ve bilinç becerilerini nasıl geliştirebiliriz?
 • Bir yandan eski yaşam tarzımız can çekişirken yeni titreşim seviyemizi, algımızı, kimliğimizi ve davranışlarımızı nasıl dengeli ve diğerleri ile uyumlu hale getirebiliriz?
 • Akademik, idari ya da materyalist arayışlar içinde mutluluğu tam anlamıyla bulamadığımız hayatlarımızda yitip giden o hassas, spritüel doğamızın yeniden bize aide edilmesini nasıl sağlayabiliriz?
Nihat Hacifazlioglu Spiritüel Teacher

Nihat HACIFAZLIOĞLU
Spiritüel Teacher

Nihat HACIFAZLIOĞLU KİMDİR?

Sayın Nihat HACIFAZLIOĞLU başarılı bir eğitim ve iş hayatının ardından yaşadığı kişisel uyanış vesilesi ile enerji tedavilerine yönelmiş ,bu alanda da bir çok akademik eğitimler aldıktan sonra “TETHEVA “ Kozmik Şifa Frekanslarını keşfetmiştir. Kendisine TAYGETA Yıldızındaki üst boyut varlığı eş ruhu Erra TETHEVA ‘dan akan “TETHEVA “  Kozmik Frekans Şifasında Biyoenerji ,Reiki ve diğer uygulamaların ötesinde Enerji, ışık ve Kozmik Ses frekanslarını keşfederek mucidi olduğu bu ilme “TETHEVA “ adını vermiştir.

Tüm dünyada Fenomen haline gelen “TETHEVA “ Kozmik Şifa Öğretisi  ile bir çok insan 13 yılı aşkın bir süredir  Türkçe-İngilizce-Almanca olarak verilen eğitimlerde  Bilmekten Olmaya geçmiş ve mucizevi iyileşmelere şahit olmuşlardır.

 

Nihat HACIFAZLIOĞLU Uzaktan ve Yakından verdiği Eğitim ve Seminerlerinde kendisine Erra TETHEVA tarafından telepatik şekilde aktarılan Işık Dilinde konuşarak Galaktik Portal açmakta ve katılımcıları daha evvel hiç deneyimlemedikleri manyetik rezonans alanına sokmaktadır.

 

Doğmatik insandan Galaktik insana geçiş sürecinin geldiğini belirten Nihat HACIFAZLIOĞLU insanlığın en büyük keşfinin kendi derunundaki ilahi potansiyele uyanmak olacağını her fırsatta dile getirerek tüm dünyada  uzaktan ve yakından verdiği Eğitim ve Seminerlerde katılımcıları Kaynak Enerjileri ile kavuşturarak kendilerine üst bilinç seviyesinden bakmalarını sağlamakta ve bu sayede de Kozmik şifalanma gerçekleşmektedir.

 

Bilgi çağından Sezgi çağına geçişte “TETHEVA “  Kozmik Şifa Frekansları insanlığın yeniden kozmik bilince uyanması ,her türlü bağımlılıklarından kurtulması, koşulsuz sevgiyi deneyimlemesi ve Ruhsal-Duygusal-Zihinsel-Fiziksel  şifalanarak dengeye gelmesini için tadılası ve yaşanası mistik bir deneyimdir.

 

“TETHEVA “ Kozmik Frekans Şifa ilmi ST.Clements Üniversitesi – Psikologlar & Psikiyatristler Derneği -Kişisel Gelişim Dünyası -Türkiye Kişisel Gelişim Federasyonu Tarafından Uluslararası akredite edilmiştir.

SEMİNERE NEDEN KATILMALIYIM?

 • Yaşamımda kendime sürekli sorduğum “Varoluş Sebebimi“ ve “İlahi Planı” İDRAK ETMEK için;
 • Manyetik Rezonans Alanını Deneyimleyip, 5 Duyumun ötesindeki Fraktalları, Dalgaboylarını, Kozmik Işık Spektrumunu DENEYİMLEMEK için;
 • Ruhumun Özünde zaten bildiği Galaktik Çok Boyutsal Varoluşumu insan bedeninde tekrar AKTİVE ETMEK için;
 • “TETHEVA” Kozmik Şifa Frekansları ile Şifalanarak Fiziksel-Zihinsel-Duygusal ve Ruhsal Bedenlerimin Tamamında DENGEYE GELMEK için;
 • Nihat HACIFAZLIOĞLU’nun seminerin sonunda açacağı Işık Portalının Mucizeleri ile tüm blokajlarımdan arınarak, TİTREŞİMLERİ YÜKSELTMEK ZENGİNLİĞİ, SAĞLIĞI, HUZURU YAŞAMIMA ÇEKMEK için.

BULUŞMA YERİ VE ZAMANI ?

 • Seminer ZOOM Programı üzerinden verilecektir. Seminer saatiden 10 dakika evvel bilgisayarınızın başında lütfen hazır olunuz.
 • Seminer öncesinde bilgisayarınıza ZOOM CLOUD Meeting indirmeniz gerekmektedir.
 • İlgili program yüklü değilse de Seminer için ödemeyi tamamladığınızda size yollayacağımız linki tıklayınca ZOOM otomatik olarak cihazınıza yüklenecektir.

NASIL KATILIM SAĞLARIM ?

Aşağıdaki Hesap Numarasına ilgili ödemeyi (Kişibaşı 35 tl) yaparak dekontu bize what’s up mesajı olarak isim/soyisim bilginizle iletiniz.

IBAN NO: TR87 0006 2001 0290 0006 658298/Nihat HACIFAZLIOĞLU