“TETHEVA” KOZMİK ENERJİ DİNLETİLERİ

check “TETHEVA” Kozmik Enerji Dinletileri Adrese Kargo Edilecek Fiziksel Ürün Değildir.Resimdeki Mock-Up’lar Ürün Tanıtımı İçin Hazırlanmıştır. Ödeme Tamamlandıktan Sonra Verilen GSM Numarasına Ses Kaydı Mesaj Olarak Gönderildiğinde Ürün Teslim Edilmiş Sayılır.

check “TETHEVA” Kozmik Enerji Dinletileri Alternatif Tıp Değildir. Kişilerin Kendilerini İyi Hissetmeleri ve Keyif Almaları Amaçlanmıştır.Teşhis ve Tedavi Amaçlı Değildir. Tıbbı Tedavilerin Yerine Geçmez.

check “TETHEVA” Kozmik Enerji Dinletileri Ödemesini Havale veya Kredi Kartı ile Yapabilirsiniz.Havale ile Ödeme Yapacaklar Aşağıdaki Havale Formunu Eksiksiz Doldurunuz. Kredi Kartı Ödeme Linki ile Ödeme Yapanların İletişim Bilgisi Sisteme Otomatik Düşeceği İçin Aşağıdaki Havale Formunu Doldurmalarına Gerek Yoktur. Her iki durumda da İlgili arkadaşımız size Ulaşarak Ses kaydının tarafınıza ulaşmasını sağlayacaktır.

check “TETHEVA” Kozmik Enerji Uygulayıcılığı Eğitimi St.Celements Üniversitesi, Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği,Kişisel Gelişim Dünyası ve Türkiye Kişisel Gelişim Federasyonu tarafından AKREDİTE EDİLMİŞ BİLİMSEL KOZMİK ENERJİ UYGULAMASIDIR.

TETHEVA KOZMİK BİLİNCE UYANIŞ DİNLETİSİ

Dinleme Klavuzu: Ses kaydını ilk 3 gün, günde sadece 1 kere dinleyip sonrasında 7 gün ara vererek 9 kere saat: 21.21’de tek başınıza dinleyiniz. (3 gün dinle + 7 gün ara + 3 gün dinle + 7 gün ara +  3 gün dinle).

TETHEVA BAĞIŞIKLIK GÜÇLENDİRME FREKANSI

Dinleme Klavuzu: 7 gün boyunca her akşam saat 19.19 da. Birkaç kişi birlikte dinlenebilir.

TETHEVA BOLLUK & BEREKET AKTİVASYONU

Dinleme Klavuzu: 8 gün boyunca her akşam saat: 20.20’de tek başınıza dinlemeniz gerekir.

*Lütfen HAVALE için aşağıdaki formu EKSİKSİZ DOLDURUNUZ!

HAVALE İLE ÖDEME FORMU

    SES KAYDI SEÇİNİZ

    TETHEVA Kozmik Bilince UyanışTETHEVA Bağışıklık GüçlendirmeTETHEVA Bolluk & Bereket Aktivasyonu