“TETHEVA” KOZMİK ENERJİ DİNLETİLERİ

check “TETHEVA” Kozmik Enerji Dinletileri Adrese Kargo Edilecek Fiziksel Ürün Değildir.Resimdeki Mock-Up’lar Ürün Tanıtımı İçin Hazırlanmıştır. Ödeme Tamamlandıktan Sonra Verilen GSM Numarasına Ses Kaydı Mesaj Olarak Gönderildiğinde Ürün Teslim Edilmiş Sayılır.

check “TETHEVA” Kozmik Enerji Dinletileri Alternatif Tıp Değildir. Kişilerin Kendilerini İyi Hissetmeleri ve Keyif Almaları Amaçlanmıştır.Teşhis ve Tedavi Amaçlı Değildir. Tıbbı Tedavilerin Yerine Geçmez.

check “TETHEVA” Kozmik Enerji Dinletileri Ödemesini Havale veya Kredi Kartı ile Yapabilirsiniz.Havale ile Ödeme Yapacaklar Aşağıdaki Havale Formunu Eksiksiz Doldurunuz. Kredi Kartı Ödeme Linki ile Ödeme Yapanların İletişim Bilgisi Sisteme Otomatik Düşeceği İçin Aşağıdaki Havale Formunu Doldurmalarına Gerek Yoktur. Her iki durumda da İlgili arkadaşımız size Ulaşarak Ses kaydının tarafınıza ulaşmasını sağlayacaktır.

check “TETHEVA” Kozmik Enerji Uygulayıcılığı Eğitimi St.Celements Üniversitesi, Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği,Kişisel Gelişim Dünyası ve Türkiye Kişisel Gelişim Federasyonu tarafından AKREDİTE EDİLMİŞ BİLİMSEL KOZMİK ENERJİ UYGULAMASIDIR.

TETHEVA KOZMİK BİLİNCE UYANIŞ ÇAĞRISI

Dinleme Klavuzu: Ses kaydını ilk 3 gün, günde sadece 1 kere dinleyip sonrasında 7 gün ara vererek 9 kere dinleyiniz.(3 gün dinle + 7 gün ara + 3 gün dinle + 7 gün ara + 3 gün dinle).
Günün her saati tek veya birden fazla kişi ile bir arada da dinlenebilir.

TETHEVA BAĞIŞIKLIK GÜÇLENDİRME FREKANSI

Dinleme Klavuzu: 7 gün boyunca her akşam saat 19:19 da dinleyiniz .Tek veya birden fazla kişi ile bir arada da dinlenebilir.

TETHEVA BOLLUK & BEREKET AKTİVASYONU

Dinleme Klavuzu: 8 gün boyunca her akşam saat 20:08’de tek veya birden fazla kişi ile bir arada dinlenebilir.

HAVALE ile ÖDEME : Bilgi için 0553 9162623 nolu telefonu arayabilir veya aşağıdaki Hesap Numarasına Transfer yapabilirsiniz.

Lütfen ilgili ödemeyi tamamladıktan sonra;

-Açıklama kısmında ilgili dinletinin adını belirtiniz.
-Dekontu info@tetheva.com e-mail adresine gönderiniz.

 


OTTO AKADEMİ EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
IBAN NO : TR42 0006 2001 0290 0006 2994 32