“TETHEVA ile NEFES AL”

TETHEVA FREKANSI VE NEFES TEKNİĞİ İLE BÜTÜNLENİN

EĞİTİM ÖN KAYIT FORMU

  ``TETHEVA ile NEFES AL``
  Eğitim İçeriği
  1. Gün

  10:00 – 11:00 Ön Tanışma/Enerjilerin Uyumlanması

  11:00 – 12:00 Nefes Eşliğinde “TETHEVA ARINMA” Ritüeli

  12:00-13:30 ARA

  13:30 – 16:00 Nefes Eşliğinde ”TETHEVA İNİSİYE” Ritüeli/ “NEFESİN MUCİZESİ”

  16:00 – 18:00 “TETHEVA” Uygulaması Galaktik Hareketleri /NEFES ÇALIŞMASI

  2. Gün

  10:00 – 11:00 “NEFES VE TİBET’İN GENÇLİK PINARI”

  11:00 – 12:00 “TETHEVA “ Uygulama Bilgileri

  12:00-13:30 ARA

  13:30 – 16:00 ÖZÜNLE BULUŞ VE KUANTUM İLE KENDİ MUCİZELERİNİ YARAT” Uygulama Bilgileri / “TETHEVA” Uygulama Bilgileri

  16:00 – 18:00 Soru /Cevap - Sertifika Dağıtımı – NEGATİFLİKTEN ARINMA MEDİTASYONU

  Nihat HACIFAZLIOĞLU KİMDİR?

  Ekonomi Eğitimi alan Nihat HACIFAZLIOĞLU (NH), Dünyaca ünlü global markalarda üst düzey yöneticilik ve liderlik yaptı. Kişisel uyanış yolculuğunda karşılaştığı durumlar ve olaylar kendisini, çocukluğunda annesine verdiği sözle üstüne örtmek zorunda kaldığı yetileri ile tekrar yüzleşme dönemecine getirdi.

  Titreşimsel Tedavi ve Frekans Tedavisi alanında uzmanlaşarak, Enerji Tedavi yöntemlerine Kozmik Ses Frekanslarının dönüştürücü gücünü ekledi. Uygulamaları sonucunda Ruhsal ve Fiziksel birçok hastalıkta aldığı mucizevi iyileşme sonuçları, onu derinlemesine bilimsel araştırmalar yapmaya itti. Işık dilinde konuşmaya başlamasının ardından Pleiades TAYGETA Yıldızından Erra TETHEVA isimli ışınsal varlığın kanallığında tamamlanan, Kozmik Frekans Şifa ilmine “TETHEVA” adını verdi. Bu ilmi insanların öğrenip uygulayabileceği bir eğitim formuna sokarak Türkiye ve Dünyada binlerce Tetheva Kozmik Enerji Uygulayıcısı yetiştirdi ve yetiştirmeye devam ediyor.

  Nihat Hacıfazlıoğlu, gerçek anlamda insanlara kendilerinin farkına varma ve içlerindeki ilahi tohumu yeşerterek, harika birer Kozmik Enerji Uygulayıcısı olma fırsatı veriyor. Böylece canlılara ve doğaya hizmet etmelerini sağlıyor. Binlerce kişi, Tetheva Kozmik Enerji ilmi sayesinde yaşamlarına yeni bir pencere açarak insanlığa sunabilecekleri bu harika potansiyellerini fark ettiler.

  Bir sonraki Neden Siz Olmayasınız?

  Nazlı BAÇ KİMDİR?

  Nazlı, 1996’dan beri her gün, birilerimizi bir yerlerde gülümsetiyor. 1980 Mart’ında İzmir’de doğdu. Neşeli bir çocukluğun ardından İTOV’da Spikerlik ve Sunuculuk Eğitimi aldı ve İzmir’in bilinen radyo ve televizyonlarında bizlerle buluşmaya başladı.

  TV’de çeşitli sağlık, yemek, moda, aktüalite, siyaset ve haber programı sundu. Ardından uzun süre TV 35 Ana Haber Bülteni’nin spikerliğini üstlendi.

  “Yol” onu hayatını değiştirme noktasına taşıdı. Sakarya Üniversitesi’nden 6. Seviye Yaşam Koçu ve Uluslararası Koçluk Federasyonu’ndan (ICF) mesleki yeterlilik belgesini alarak mezun oldu. Türkiye’de bu belgeye sahip 30 koçtan biri Nazlı. Yeni mesleğini Nefes Teknikleri, Kuantum, EFT, NLP gibi birçok uygulamayı ustalık derecesinde öğrenerek destekledi.

  Nazlı, aynı zamanda sertifikalı bir koçluk eğitmeni. Yeni meslektaşlar yetiştiriyor ve sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Birçok kanser hastasıyla, şiddet görmüş kadınlar ve çocuklarla ve engellilerle çalışıyor. Birçok kadın platformu ve üniversitenin etkinliklerinde konuşmacı ve eğitmen olarak yer alıyor.

  Nazlı, şimdilerde Tetheva Frekansı ile sağlığa kavuşan ve başkalarına şifa olanlara, Nefes Tekniği ile yol gösteriyor. Tetheva frekansının rezonanslara daha kolay çekilmesini ve şifa titreşimlerinin artırılmasını sağlıyor.